Bize Ulaşın : +90 212 269 89 79 | Eposta : info@investa-property.com

YÖNETİM KADROMUZ

ozgurÖZGÜR YAVUZ | Kurucu Ortak

Özgür Yavuz iş kariyerine 1996 yılında Uluslararası Bağımsız Denetim Firması Ernst & Young’da   bağımsız denetçi olarak başlamıştır.

2000 yılında Fiba Holding bünyesine katılarak yurtdışı yatırımlardan sorumlu  denetim müdürü olarak görev almıştır.

2001 yılında Fiba Grup bünyesinde Romanya’da bulunan ticari gayrimenkullerin CFOsu görevine getirilmiş ve Romanya’nın ilk AVMsi, Bükreş AVM ve Plaza Romanya bünyesinde bulunan Anchor firmasın da yöneticilik yapmıştır.

2003 yılı sonunda Fiba Gruptan ayrılıp “INVESTA”yı kurarak Romanya’da perakende ve ticari gayrimenkullere danışmanlık vermeye başlamıştır. Kısa sürede tüm Balkan Ülkelerinde faaliyete geçen “INVESTA”  2004-2010 yılları arasında Makedonya, Bulgaristan Kosova, Arnavutluk gibi birçok Balkan Ülkesinin ilk AVM projelerini sektöre kazandırmıştır.Multi Development, Plaza Centers, GTC gibi Uluslararası yatırımcılara hizmet vermiştir.

Özgür Yavuz, 2009 yılında bu yana merkezi Newyork ve Londra’da bulunan Uluslararası Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Konseyinin Avrupa Yönetim Kurulu üyeliğini yapmaktadır.

2010 yılında “INVESTA” Türkiye’yi Sayın Tolga Ergut ile beraber kurmuş ve hizmetler zincirine Türkiye’yi de katmıştır.

tolga2

TOLGA ERGUT | Kurucu Ortak

2002-2005 yılları arasında Tepe Holding bünyesindeki Tepe Emlak’ta Kiralama ve Yönetim Koordinasyon Yardımcılığı görevini sürdürdüğü sırada Tepe Nautilus, Bilkent Center,  M1 Kartal,M1 Konya, M1 Antep, M1 Adana,  projelerinin kiralamalarını gerçekleştiren Ergut, 2005-2006 yılları arasında Okan Holding Alışveriş Merkezleri ve Konut Kiralama Yönetim ve Satış Koordinatörlüğü görevini yaptı.

2006 yılında Multi Development’da göreve başlayan Ergut, Mart 2010 – Mart 2012 arasında Multi Development’da Kiralama Direktörü olarak çalıştı ve Forum Bornova, Forum Mersin, Forum Çamlık, Forum Aydın, Forum Trabzon, Forum Ankara, Forum İstanbul, Marmara Forum, Forum Kayseri ve Forum Gaziantep  kiralamalarını gerçekleştirdi.

Ağustos 2012 itibarıyla yeniden yapılanan Turkmall’un Kiralama Direktörlüğü görevini yerine getirdi, Turkmall bünyesinde de  Mall Of Istanbul, Novada Ataşehir, Novada Tokat, Novada Balçova projelerinin kiralamasını gerçekleştirdi.

Ekim 2010 itibari ile “INVESTA PROPERTY “de  kurucu ortak olarak çalışmaya devam etmektedir. .