Bize Ulaşın : +90 212 269 89 79 | Eposta : info@investa-property.com

Başarı sizden üç şey ister: Tutku, teknik ve cesaret...

HAKKIMIZDA

“INVESTA”  2003 yılında Özgür YAVUZ tarafından Romanya da kurulmuştur. Kurulduğu yıldan itibaren Romanya, Makedonya, Bulgaristan, Kosova gibi birçok ülkede başarılı projelere imza atmıştır.

2010 yılında Türkiye’nin ve Avrupa’nın lider gayrimenkul firmalarında profesyonel yöneticilik yapmış başarılı projelere imza atmış olan Özgür YAVUZ ile Tolga ERGUT ortaklık kararı alarak güçlerini ”INVESTA” çatısı altında birleştirmişlerdir.

2003 yılından itibaren INVESTA gerek yurtdışında gerekse yurtiçinde tamamlanan ve devam etmekte olan; 3500 mağaza ve toplam 3 milyon m²’yi aşan kiralanabilir alan ile 45 Avm,50 bin m2 yeniden kiralama ve karma kullanımlı projede hizmet verir duruma gelmiştir

INVESTA, Alışveriş Merkezlerinin geliştirilmesi ile ilgili olarak; Proje Geliştirme, Mimari ve Konsept Planlama, Proje Yönetimi, Kiralama, Alışveriş Merkezi Yönetimi, Bütçeleme Hizmetleri ile Finansal ve Hukuki Hizmetlerin tümünü aynı çatı altında toplamaktadır.

INVESTA 2003’den günümüze hizmet ağını gün geçtikçe geliştirmek de olup, Türkiye’nin yanı sıra Kazakistan, Balkan Ülkeleri, Rusya, Orta Doğu, Kuzey Afrika gibi farklı coğrafyalar da hizmet vermeye devan etmektedir.